jadłospis

Opinie

Klientów

Kinga
Czytaj więcej
Korzystam z pomocy Darii już ponad 2 miesiące Głównym moim zamierzeniem była zmiana nawyków żywieniowych, a przy okazji (jak to kobieta) wyszczuplenie ciała. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zaproponowane jadłospisy spełniają wszystkie moje wymagania - są smaczne, z ogólnodostępnych produktów, przygotowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu i faktycznie są dostosowane do klienta.Bardzo mi zależało, żeby w jadłospisach znalazło się miejsce na codzienną latte - i jest :) do tego kontakt w razie potrzeby. Wszelkie diety kojarzyły mi się ze skrupulatnym liczeniem kalorii, zakazami, odmawianiem sobie przyjemności, bo przecież „jestem na diecie”. Daria mi pokazała, że dobrze skomponowana dieta jest przyjemna i jest w niej miejsce na ciasto do kawy i inne dobre przyjemności. Serdecznie polecam!
Dagmara
Czytaj więcej
Pierwszy raz od dłuższego czasu byłam gotowa odsłonić część brzucha, dla mnie jest to milowy krok. Przed współpracą z Darią przepracowałam dwóch trenerów i mimo, że jakieś cm spadały brzuch zawsze wyglądał jak balon, a ja nie wiedziałam o co chodzi, przecież stosowałam się zaleceń, trzymałam w 100% czystą michę i ćwiczyłam. Będąc nawet szczupła osobą zawsze ten brzuch był moim największym kompleksem, bo „nie pasował” do reszty, a jak przytyłam problem się zwiększył. Pojawiła się Daria i zamiast zakazywać mi jeść pewnych produktów to je zamieniła na takie, które mój organizm przyjmuje i nagle bum - skończył się problem z wydętym brzuchem. Jestem z siebie mega dumna i dziękuję Ci z całego serca, że mi w tym pomaga!
Piotr
Czytaj więcej
Po raz pierwszy od co najmniej 3 lat mam wszystkie enzymy wątrobowe w normie… i to nawet nie w górnej granicy. Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Darią, bo bez niej nie osiągnął bym takich rezultatów!
Natalia
Czytaj więcej
Dzięki Twojemu jadłospisowi i wszystkich wskazówkach, które cały czas stosuję (zachowując zasadę 80/20) mam teraz idealne wyniki! Jestem ogromnie wdzięczna Darii, strasznie się cieszę, że do niej trafiłam, ponieważ podejście Darii pokazało mi, że dieta nie musi być przykrym przymusem. Mega dziękuję i będę polecać Darię wszystkim dookoła!
Anna
Czytaj więcej
Nie spodziewałam się, że dostanę prawie 40 stron wypełnionych na 100%. Posiłki jak najbardziej mi pasują, są mega proste, a jednocześnie nie są nudne. Moje serce skradły tabelki, szczególnie dzienniczek żywieniowy, uwielbiam takie rzeczy!
Szymon
Czytaj więcej
Myślę, że dieta dała mi dużo więcej niż te kilka cm mniej, bo przez wakacje ciężko było stosować się na 100%, ale myślę, że to nawet lepiej, bo całe życie odżywiałem się albo 100% dieta albo 100% nie dieta. A teraz nauczyłem się z Twoim jadłospisem, że holistyczne podejście do całości jest najważniejsze, a nawet i na przyjemności znajdzie się miejsce!
Marta
Czytaj więcej
Gorąco polecam Panią Darię, która jest świetnym specjalistą. Pomogła mi w bardzo przystępny i skuteczny sposób poradzić sobie ze zmianą nawyków żywieniowych, podnieść komfort życia i poprawić zdrowie psychiczne i fizyczne.
Maciej
Czytaj więcej
Dzięki Pani Darii znalazłem sposób na poważny problem, nie zauważony wcześniej przez nikogo. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Zrozumienie, wysłuchanie i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Wyjaśnienie każdego pytania i wątpliwości. Jeszcze raz dziękuję. Polecam Panią Darię jako wspaniałego specjalistę!
Piotr
Czytaj więcej
Mam bardzo dobre doświadczenie z Darią, przede wszystkim jest elastyczna i nie robi diety z szablonu, ale naprawdę dopasowuje ją do potrzeb - nie tylko żywieniowych, ale również logistycznych. Polecam!
Poprzedni
Następny

Najczęściej zadawane pytania

Nasza współpraca będzie łatwiejsza niż myślisz!

Współpraca indywidualna polega na konsultacjach stacjonarnych, na których przeprowadzany jest wywiad, omawiane wyniki badań, wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego, badanie składu masy ciała oraz ustalenie dalszego postępowania dietetycznego (opcjonalnie jadłospisy). Po każdej konsultacji wysyłane są mailowo zalecenia dietetyczne oparte o indywidualizm pacjenta.

Niestety nie podejmuję współprac poniżej 18. roku życia.

Nie specjalizuję się w dietetyce dziecięcej oraz anoreksji i bulimii. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego indywidualnego przypadku, napisz do mnie wiadomość.

Jeśli Twoje wyniki badań na przestrzeni ostatniego roku, były prawidłowe i aktualnie nie notujesz pogorszenia stanu zdrowia – nie ma konieczności wykonywania kolejnych, aby podjąć współpracę. W przypadku, kiedy nie masz możliwości wykonania badań (np. z powodu pobytu za granicą) możesz dostarczyć je w trakcie trwania diety online.

Jednak wyniki, które będą pomocne przy tworzeniu Twojego jadłospisu to:
– morfologia,
– lipidogram (cholesterol całkowity, frakcja LDL, frakcja HDL, trójglicerydy),
– glukoza na czczo
– insulina na czczo
– 25OHD (witamina D),
– AST, ALT,
– profil tarczycowy (TSH, ft3, ft4),
– żelazo,
– ferrytyna,
– mocz.

Jak najbardziej będzie możliwość dobrania planu treningowego do diety bądź rozpocząć współpracę stacjonarnie/online z trenerem personalnym

Ebook zostaje wysłany najczęściej bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji płatniczej na adres mailowy, na który dokonano zamówienia.

Oczywiście, zgłoś się w formularzu kontaktowym bądź napisz maila!

Tak. Otrzymasz indywidualną listę wymienników, która pozwoli Ci dopasować dietę do swoich preferencji smakowych oraz znaleźć zamiennik w sytuacji, kiedy jakiś produkt będzie niedostępny. Dodatkowo dieta zostanie stworzona w sposób umożliwiający wymienianie posiłków między sobą, co pozwoli Ci lepiej dostosować ją do swoich potrzeb.

Przez cały okres współpracy masz moje wsparcie, postaram się edukować Cię w zakresie modyfikacji dań oraz podpowiem w jaki sposób możesz urozmaicić swoją dietę. Dodatkowo po otrzymaniu jadłospisu jest możliwość poprawy do 4 posiłków w jadłospisie w przeciągu 7-dni od otrzymania jadłospisu.