Przeczytaj FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasza współpraca będzie łatwiejsza niż myślisz!

Przedłużenie współpracy indywidualnej odbywa się na podstawie formularza podsumowującego, który wysyłam pod koniec trwającej współpracy, z możliwością odbycia konsultacji. Zawsze możesz napisać maila odnośnie przedłużenia współpracy.

Niestety nie podejmuję współprac poniżej 18. roku życia.

Nie specjalizuję się w dietetyce dziecięcej oraz anoreksji i bulimii. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego indywidualnego przypadku, napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy (trzeba zrobić odnośnik gdzie będzie kontakt na maila/instagram/ facebooka).

Jeśli Twoje wyniki badań na przestrzeni ostatniego roku, były prawidłowe i aktualnie nie notujesz pogorszenia stanu zdrowia – nie ma konieczności wykonywania kolejnych, aby podjąć współpracę. W przypadku, kiedy nie masz możliwości wykonania badań (np. z powodu pobytu za granicą) możesz dostarczyć je w trakcie trwania diety online.

Jednak wyniki, które będą pomocne przy tworzeniu Twojego jadłospisu to: morfologia, lipidogram (cholesterol całkowity, frakcja LDL, frakcja HDL, trójglicerydy), glukoza na czczo oraz insulina na czczo. Jeśli nie występują ograniczenia finansowe – warto zbadać: 25OHD (witamina D), aspat, alat, TSH, mocz.

Jak najbardziej będzie możliwość dobrania planu treningowego do diety bądź rozpocząć współpracę stacjonarnie z trenerem personalnym. Zaznacz proszę w ankiecie.

Ebook zostaje wysłany najczęściej bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji płatniczej na adres mailowy, na który dokonano zamówienia.

Oczywiście, zgłoś się w formularzu kontaktowym bądź napisz maila!

Tak. Otrzymasz indywidualną listę wymienników, która pozwoli Ci dopasować dietę do swoich preferencji smakowych oraz znaleźć zamiennik w sytuacji, kiedy jakiś produkt będzie niedostępny. Dodatkowo dieta zostanie stworzona w sposób umożliwiający wymienianie posiłków między sobą, co pozwoli Ci lepiej dostosować ją do swoich potrzeb.

Przez cały okres współpracy masz moje wsparcie, postaram się edukować Cię w zakresie modyfikacji dań oraz podpowiem w jaki sposób możesz urozmaicić swoją dietę. Dodatkowo po otrzymaniu jadłospisu jest możliwość poprawy do 4 posiłków w jadłospisie.