Przeczytaj FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasza współpraca będzie łatwiejsza niż myślisz!

Współpraca indywidualna polega na konsultacjach stacjonarnych, na których przeprowadzany jest wywiad, omawiane wyniki badań, wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego, badanie składu masy ciała oraz ustalenie dalszego postępowania dietetycznego (opcjonalnie jadłospisy). Po każdej konsultacji wysyłane są mailowo zalecenia dietetyczne oparte o indywidualizm pacjenta.

Niestety nie podejmuję współprac poniżej 18. roku życia.

Nie specjalizuję się w dietetyce dziecięcej oraz anoreksji i bulimii. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojego indywidualnego przypadku, napisz do mnie wiadomość.

Jeśli Twoje wyniki badań na przestrzeni ostatniego roku, były prawidłowe i aktualnie nie notujesz pogorszenia stanu zdrowia – nie ma konieczności wykonywania kolejnych, aby podjąć współpracę. W przypadku, kiedy nie masz możliwości wykonania badań (np. z powodu pobytu za granicą) możesz dostarczyć je w trakcie trwania diety online.

Jednak wyniki, które będą pomocne przy tworzeniu Twojego jadłospisu to:
– morfologia,
– lipidogram (cholesterol całkowity, frakcja LDL, frakcja HDL, trójglicerydy),
– glukoza na czczo
– insulina na czczo
– 25OHD (witamina D),
– AST, ALT,
– profil tarczycowy (TSH, ft3, ft4),
– żelazo,
– ferrytyna,
– mocz.

Jak najbardziej będzie możliwość dobrania planu treningowego do diety bądź rozpocząć współpracę stacjonarnie/online z trenerem personalnym

Ebook zostaje wysłany najczęściej bezpośrednio po sfinalizowaniu transakcji płatniczej na adres mailowy, na który dokonano zamówienia.

Oczywiście, zgłoś się w formularzu kontaktowym bądź napisz maila!

Tak. Otrzymasz indywidualną listę wymienników, która pozwoli Ci dopasować dietę do swoich preferencji smakowych oraz znaleźć zamiennik w sytuacji, kiedy jakiś produkt będzie niedostępny. Dodatkowo dieta zostanie stworzona w sposób umożliwiający wymienianie posiłków między sobą, co pozwoli Ci lepiej dostosować ją do swoich potrzeb.

Przez cały okres współpracy masz moje wsparcie, postaram się edukować Cię w zakresie modyfikacji dań oraz podpowiem w jaki sposób możesz urozmaicić swoją dietę. Dodatkowo po otrzymaniu jadłospisu jest możliwość poprawy do 4 posiłków w jadłospisie w przeciągu 7-dni od otrzymania jadłospisu.